Obóz zimowy 2018

 • 31 October 2018
 • D.Wiśniewska

Obóz zimowy 2018
ZASADY REKRUTACJI

 1. Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa następuje poprzez wysłanie karty zgłoszenia ( wzór na stronie www.swfis.am.gdynia.pl ) na adres: umgzima2018@gmail.com
 3. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 4. Zapisy rozpoczną się 10 listopada 2018 o godzinie 15:00.
 5. Zgłoszenia przysłane przed tą datą i godziną nie będę brane pod uwagę.
 6. W tej edycji obozu zimowego dysponujemy 30 wolnymi miejscami.
 7. Zgłoszenia należy dokonać osobiście.
 8. W jednym e-mailu wolno zgłosić tylko jedną osobę.
 9. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie od studentek i studentow Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, posiadających ważną legitymację studencką UMG (legitymację należy okazać przy dokonywaniu wpłaty).
 10. Nie ma możliwości zgłaszania osób spoza Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.
 11. Do pierwszych 30 zgłoszonych osób zostanie wysłana zwrotna wiadomość e-mail, zawierająca instrukcję dotyczącą płatności i dalszego postępowania.
 12. Do osób, które zgłoszą się poza pierwszą trzydziestką, zostanie wysłana wiadomość e-mail z informacją o umieszczeniu ich na liście rezerwowej.
 13. Każda zakwalifikowana osoba ma obowiązek dokonać wpłaty kwoty 650,00 zł w dniach 13 – 15.11.2018 roku, w gotówce, w sekretariacie SWFiS (Pokój A-36). W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie miejsce przepada i zostanie przyznane pierwszej osobie z listy rezerwowej.
 14. Po zebraniu wpłat od wszystkich 30 uczestników wyjazdu i po zakończeniu rekrutacji zostaną rozesłane wiadomości e-mail do wszystkich osób z listy rezerwowej informujące o braku miejsc.
 15. Dla wszystkich uczestników wyjazdu w pierwszym tygodniu grudnia zostanie zorganizowane spotkanie informacyjne.

Dodatkowe informacje

Obóz zimowy 2018 organizowany jest przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Cena dla studenta UMG po uwzględnieniu dofinansowania ze strony uczelni oraz Parlamentu Studentów UMG wynosi 650,00 złotych. Cena zawiera zakwaterowanie (pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), skipassy (ośrodki narciarskie Rusiń-Ski oraz Kotelnica Białczańska) oraz opiekę instruktorską dla grup narciarskich (snowboardziści nie mają zapewnionego instruktora). Zajęcia będą odbywały się w dniach 27.12.2018 – 02.01.2019. Przez pierwsze 3 dni jeździmy na stacji Rusiń-Ski. Czwartego dnia  relaks w basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej lub w Szaflarach. Kolejne 3 dni jeździmy na stacji Kotelnica Białczańska. Pierwsze zajęcia na śniegu zaplanowane są na 27 grudnia na godzinę 12:00. Do tego czasu należy przyjechać do naszego pensjonatu, zjeść śniadanie i wypożyczyć sprzęt narciarski. Nasza grupa ma dużą zniżkę w wypożyczalni państwa Skupień (50 m od naszego pensjonatu). Na stoki narciarskie będą dowoziły nas wynajmowane dwudziestoosobowe busy. Przy każdym stoku znajdują się bary i restauracje, w których można się ogrzać, wypić gorącą herbatę i coś zjeść. Każdy z trzech instruktorów będzie prowadził zajęcia z maksymalnie 10 osobami. Podzielimy się na grupy zgodnie ze stopniem zaawansowania. Wszelkich dodatkowych i bardziej szczegółowych informacji udzielimy podczas spotkania organizacyjnego na początku grudnia.

Aby zgłosić swój udział w obozie zimowym należy zapoznać się z ZASADAMI REKRUTACJI oraz trzeba wysłać KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ.

KARTA ZGŁOSZENIOWA znajduje się w zakładce "Dla studentów".